Doprava

Doprava - Česká Republika

 

Česká pošta (Balík do ruky)

Cena dopravy: od 100,- Kč až 150,- Kč.

Zboží, objednané do 16h v pracovní den, Vám doručí Česká pošta do druhého dne až k Vám domů a o doručení bude informovat SMSkou a mailem. V případě, že Vás pošťák nezastihne doma, balíček bude uložený na nejbližší poště a vy si ho můžete buď vyzvednout, nebo nechat doručit jiný den.

 

Doprava - Slovensko

 

PPL/ DHL (Přepravní služba)

Cena dopravy: 250,- Kč

Jakmile předáme Váš balíček společnosti PPL/ DHL, můžete se na něj těšit za 48hod. Přesný čas, kdy k vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu PPL si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k Vám balíček blíží.

 

 

Platba

 

On-line platba kartou

Cena za platbu: ZDARMA

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód Vaší platební karty. Nezapomeňte se ujistit, že máte povolený dostatečný limit pro internetové platby.

 

Online bankovní převod

Cena za platbu: ZDARMA

Běžný bankovní převod je stále velmi oblíbenou platební metodou. 

Dále bezhotovostním převodem na účet prodávajícího, vedený u společnosti PayPal.

 

Dobírka

Cenu nákupu zaplatíte v hotovosti (také lze platební kartou) doručovateli nebo řidiči přepravní služby při převzetí zboží.

 

 

NUTRIENTS24
+420 776 810 055
info@nutrients24.cz

 

Sledujte nás:

  • w-facebook
  • White Instagram Icon

© 2023 by NUTRIENTS24.CZ